Gymnázium Hello - Ostrava Poruba, Čs. exilu 49123

Gymnázium Hello v Ostravě. Jsme střední škola s posílenou výukou cizích jazyků. Žákům vytváříme nadstandardní vzdělávací a volnočasový program, podnětné a pohodové školní prostředí s prostorem pro tvořivost a individualitu. Nadšení učitelé a rodilí mluvčí. Individuální přístup a rodinná atmosféra.

OVERVIEW

The domain gymnaziumhello.cz currently has a traffic ranking of zero (the smaller the superior). We have parsed eighteen pages within the website gymnaziumhello.cz and found sixty-four websites interfacing with gymnaziumhello.cz. We were able to find two social networking platforms acquired by this website.

GYMNAZIUMHELLO.CZ TRAFFIC

The domain gymnaziumhello.cz has seen a fluctuation amounts of traffic all through the year.
Traffic for gymnaziumhello.cz

Traffic ranking (by month) for gymnaziumhello.cz

Traffic ranking by day of the week for gymnaziumhello.cz

LINKS TO WEBSITE

Jazyková škola Hello - Ostrava - Brno - Opava - jazykové kurzy angličtiny, němčiny, španělštiny .

Od roku 1996 si už 32 470. Lidí vybralo naši školu ke studiu jazyků. Rozřazovací testy, jazykové úrovně, lektoři, užitečné informace. V hodnotě 500Kč, 1000Kč, 3000Kč. Pomaturitní studium - balíček ALL INCLUSIVE. Pomaturitní studium - balíček BASIC. Pomaturitní studium - balíček STANDARD.

Česko-anglická mateřská školka - MŠ Hello Teddy, Ostrava, Fr. Formana 45

Jak to u nás vypadá. Kritéria přijímání dětí do MŠ. Letní prázdninové kurzy - příměstské tábory. Jazykové kurzy pro děti od 3 do 10 let. Přihláška na Léto s Teddym. Programy MŠ ve školním roce. Letní prázdninové kurzy - příměstské tábory. Jazykové kurzy září - červen. Pro všechny děti od 2 let. Bez ohledu na národnost a znalosti angličtiny.

ZŠ Hello, česko-anglická základní škola, Ostrava, Fr. Formana 45

ZŠ a MŠ Hello na facebooku. Je bilingvní školou s výukou předmětů v českém a anglickém jazyce již od první třídy. Nadstandardní vzdělávací a volnočasový program. Výuka v malých skupinách - max. 16 žáků ve třídě! Prostor pro tvořivost a individualitu. O životě v naší škole.

WHAT DOES GYMNAZIUMHELLO.CZ LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of gymnaziumhello.cz Mobile Screenshot of gymnaziumhello.cz Tablet Screenshot of gymnaziumhello.cz

GYMNAZIUMHELLO.CZ SERVER

We identified that a lone page on gymnaziumhello.cz took seven hundred and fifty-three milliseconds to stream. I could not find a SSL certificate, so I consider gymnaziumhello.cz not secure.
178.238.42.176

We observed that this domain is operating the Microsoft-IIS/7.5 server.

Gymnázium Hello - Ostrava Poruba, Čs. exilu 49123

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The domain gymnaziumhello.cz states the following, "Jsme škola, kde se pořád něco děje! Bezpečná a otevřená škola." I observed that the webpage said " Prostor pro tvořivost a individualitu." They also stated " Příprava na VŠ a Cambridgeské zkoušky z AJ. 4leté gymnázium s důrazem na cizí jazyky. Jsme fakultní škola Ostravské univerzity. Veronika Kubenková si vychodila zlato! Naše studentka Veronika Kubenková. Z 1 A vyhrála zlato." The meta header had Gymnázium as the first keyword. This keyword was followed by Hello, česko-anglická, and soukromá škola which isn't as important as Gymnázium. The other words the site used was angličtina. ostrava is also included but will not be viewed by web engines.

SEE OTHER WEB SITES

ZŠ Hello, česko-anglická základní škola, Ostrava, Fr. Formana 45

TeaTime 一盞茶

羅力威 - 尋找的是妳 東港城 十二月二十四日.

Blog de LAPETITEMISSOCEANE368 - Blog de LAPETITEMISSOCEANE368 - Skyrock.com

Je m appelle oceane et je voudrais vous racontez ma vie. Je la garde pour moi. Abonne-toi à mon blog! Je m appelle oceane. Mes hobbies sont la danse. J aime les elections de miss et les dauphins j ai participer a l elections de miss lessines et j ai etz elue 2 ieme dauphines. J aime pas les araignées les menteurs ect.

Lainaa 50 - 3000 euroa ilman vakuuksia - Limiitti.fi

Limiitti on turvallinen ja joustava suomalainen lainapalvelu, joka on ollut mukana rahoittamassa yli 300. Saat käyttöösi jatkuvan 2000-3000 lainalimiitin, jota voit käyttää kuten luottokorttia. Lainaa nostat silloin ja sen verran kuin tarvitset. Kun lasku saapuu kotiin, päätät itse maksatko noston takaisin yhdessä vai useammassa erässä. Nyt tarjoamme ensimmäisen noston ilman nostokuluja aina 500 asti.

HeLLO Current Awareness Bulletin

This service is brought to you by Library and Knowledge Services. If you would prefer to be emailed posts for topics in which you are interested, please request a tailored current awareness alert.